Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. İş birliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Ortaklık kurmak, iş ortaklığı yapmak ve çeşitli organizasyonlar içinde yer almak için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz. Üstelik önemli ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi fazla zorlamayın ve gelişmeleri akışına bırakın. Sevdiğinize karşı anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İşinize yarar imkanlar elde edeceksiniz, fakat yıldızlar sizin yanınızda değil, bu yüzden tembelliğiniz ve ilgisizliğiniz yüzünden bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel kararlarınızda daha canlı ve sabırsız olabilirsiniz. Tek başına hareket edebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kutsal Adam... Sağlığınızı ve alışkanlıklarınızı bugün ufak çaplı da olsa değiştirmeniz sizin menfaatinize olacak. Gösterişi sevmiyorsunuz. Ancak abartılı davranıyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel görüşleriniz ve duygusal yönleriniz bugün giderek önem kazanırken, sevdiğiniz insanlardan hayatınızı geliştirecek birtakım güzel adımlar karşınıza gelebilir. Sevildiğinizin ve sayıldığınızın farkına varmalı ve bunun kıymetini bilmeye alışmalısınız.