Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız kuvvetlenecek. Güne sakin başlayacak ve yapmanız gereken işleri gözden geçireceksiniz. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz veya daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgili yeni hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü yüksek kişiler ve sanatçılar ile görüşebilirsiniz ve hayal gücü gerektiren çalışmalar yapabilirsiniz. Hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde daha dikkatli davranın ve şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz esnek davranmak yararlı olacak. Güzel bir şey için harcama yaparken sınırları aşabilir, müsriflik yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bu aralar çok alıngan ve düşüncelisiniz. Sevdikleriniz sizin için endişe ediyor. Ailenizi ve partnerinizi ihmal etmeyin. Onları boşladığınız için aranız açılabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi geliştirmek önem kazanıyor. Kafanızda oluşturacağınız planlar, bayram sonrasında işinize yarayabilir. Yakın çevrenizle irtibat halinde olacağınız bu bayram, sizin için çok keyifli geçecek.