Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

06 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ile uyanabilirsiniz ve anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Veya karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en derin isteklerinizin farkına varabilirsiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çalışacaksınız. Bu arada düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve belirli bir konuya odaklanmanız zor olabilir. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Özellikle saygı duyulan kişiler ile iletişimlerinizde dikkatli olun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Görevinizi kolayca yapacaksınız ve size verilen her görevle efektif ve işbirlikçi bir şekilde uğraşacaksınız. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz; ruhunuzla hareket edecek ve aşılmaz olduğunu düşündüğünüz bir engelin üstesinden geleceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Bazı konularda farkındalıklarınız artabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda oyalanabilirsiniz. Abartılı harcamalardan kaçınmalısınız. Keyif aldığınız konulara yeni şeyler ekleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KARAMSAR bir şekilde 10-15 sene sonrasının ne olacağını düşünebilirsiniz. Ümitsizliğe kapılmayın. Aşamayacağınız engel yok.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Sosyal ortamlarda bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.