Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Eylül 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedecek ve daha önce kıskançlıklar nedeniyle ortaya çıkmış olan olayları gözden geçireceksiniz. Ancak bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve beklentileriniz ile meydana gelen olayların farklı olduğunu düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygularınız derinleşecek ve hayal gücünüz uyanacak. Hayal gücü gerektiren çalışmalar yapanlar ve sanatçılar için verimli bir gün... Bu arada detayların içinde kaybolmayın ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara odaklayın. Sevdiğiniz ile ilgili hayalleriniz olabilir ve duygularınızı ona anlatabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yeni bir proje hakkında iyi haberler alacaksınız ve yakınlarınızdan destek alacaksınız. Ay, son zamanlarda kritik bir döneme giren ilişkinizi rahatlatacak. Epey inisiyatif alacaksınız ve partnerinize karşı çok nazik davranacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zaman alan işlerle uğraşabileceğiniz enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya bakın. Sağlık, hizmet ve düzen içeren uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yükselme... Eski dost çevrenize girmenizde fayda var. Bugün sevdiğinizle olan sıkıntılar içsel olarak sizi bunaltabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kararsız kaldığınız planlarınız konusunda çevrenizden yardım alacaksınız. Olaylar üstünüze üstünüze gelebilir ama iş hayatınızda alacağınız sorumluluklar kafanızı rahatlatabilir.