Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Ekim 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün yaşlı kişiler, akrabalarınız ve önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız yoğun olabilir. Duygularınız gün içinde dalgalanabilir fakat kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan durumlar olabilir ve korkularınız uyanabilir. Fakat sabırlı ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlarda ufak tefek karışıklıklar olsa bile şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. Kendinizi fazla zorlamayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Eski arzularınız canlanacak, bu da uzun zamandır ihmal ettiğiniz fırsatları düşünmenizi sağlayacak. Bu fırsatların tekrar elinizden kaçmasına izin vermeyin. Bazen abarttığınızı ve insanların özel alanlarına girdiğinizi fark etmiyorsunuz. Bu davranışınız ilişkinizde geçici bir ayrılığa sebep olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evlilikle ve eşinizle ilgili işlere daha duyarlı yaklaşabilirsiniz. Aynı zamanda yeni haberler şaşırtıcı da olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Gereklilik... Çocuk gibi bazı şeyleri tutturuyorsunuz. Ancak arzularınızı gerçekleştirmek adına sonuçlarına katlanmıyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde problemlere açıksınız. Parayı elinizde tutmanız ya da daha ölçülü bir şekilde davranmaya zorlanmanız, çevrenizde problemler yaratabilir.