Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 Kasım 2021 Akrep burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacak, hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce sizi zorlayan ve gerilim hissetmenize neden olan konuları bir kez daha gözden geçirecek ve daha önce hissettiğiniz gibi algılamayacaksınız. Olaylara ve kendinize daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Böylece sorunları çözmenize yardımcı olacak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve geleceğe yönelik ciddiye aldığınız konuları ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi daha ciddi bir biçimde gözden geçirebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandıracak. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşüneceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha fazla paylaşım içinde olacağınız bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız planlar ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Duygusal konularda almanız gereken kararlar olabilir. İşlerinizi somutlaştırma ihtiyacında olabilirsiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken günlük işleriniz devreye girmeye başlayacak. Sağlığınızla ilgili konular hayatınızın merkezinde olabilir. Parasal sorumluluklarınız nedeniyle canınız sıkılabilir.