Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

17 Şubat 2022 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte eğlence yerlerine gidebilir, ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi söylemeden önce bir kez daha düşünün. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Aslında isteklerinizi söz yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız, daha etkileyici olacaksınız. Bugün sempatik ve neşeli tavırlarınız ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Akşama doğru dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Tamirat ve onarım işleri için acele etmeyin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdaki insanların limitlerini belirleyebileceksiniz, fakat bunu onları açığa çıkarmaktan çok onlara gerçek anlamda yardım etmek için yapacaksınız. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu gece yarısı gerçekleşen Güneş tutulması sizin yaşam alanınız ve aileniz üzerine vurgu yapıyor. Bu konularda birtakım bitişler ya da yeni başlangıçlar yaşanabilir. Gün içinde hayal gücünüzü kullanabileceğiniz, yaratıcı faaliyetler içinde olabileceğiniz bir zaman geçirebilirsiniz. Bugün aynı zamanda sevdiğiniz kişi ile romantizm yaşayabileceğiniz bir gün.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevgi dolu etkileşimlerle aile hayatınızda dengeyi sağlayabilirsiniz. Bu tarihten sonra evlenmeyi ve yuva kurmayı düşünüyorsanız işlerin rahat ilerlediğini görebilirsiniz.