Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Mayıs 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Biri aranıza girmeye ve sizi rahatsız etmeye çalışsa bile, sevgiliniz için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle konuşmalarınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha temkinli davranmanızda fayda var. Geçmişe ait konuları çözmeniz gerekebilir. Evinizde yapılması gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Bu konularda başkalarından da fikir alabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi ev ortamında tamamlamak isteyebilirsiniz. Evinize yapacağınız harcamalar sizi sevindirebilir. Parasal konulardaki sorunlarınızı aşmaya başlıyorsunuz.