Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Haziran 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Ciddiye aldığınız ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konular bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen korkularınız uyanabilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışları yüzünden derinleşebilirsiniz. Ancak sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olun. Baskı hissediyor olsanız bile güçlü kişilerin sizi desteklediğini hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Merkür sizi canlandırarak, iletişim becerilerinizi ve çekiciliğinizi artıracak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işlerinize odaklanacağınız bir gün. İş geliştirme konusunda neler yapabileceğinizi araştırabilir, planlamalar yapabilirsiniz. Konu ile ilgili işin ustalarına danışabilir, fikir alabilirsiniz. Tasarımını yaptığınız işi yakın çevrenize anlatabilirsiniz. Reklam yapmak için organizasyonlar düzenlemeniz mümkün. Maddi kazancınız artabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gelecek planlarınızda insanlardan göreceğiniz şanslar ve faydalar yüksek olabilir. Bugün, eviniz ve aile hayatınız için yapmanız gereken harcamalarınıza odaklanabilirsiniz.