Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Haziran 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile dikkatli ve planlı davranmayı başaracaksınız. Büyükleriniz, otoriteyi temsil eden kişiler veya statü olarak sizin üstünüz olan kişiler ile ilgili baskı duygusu uyandıran durumlar olabilir. Ancak kararlılığınızı sürdüreceksiniz. Maddi baskılar olsa bile aynı zamanda şanslı olduğunuzu düşünmenize neden olacak fırsatlar karşınıza çıkıyor. Moralinizi yükseltin ve çalışmalarınızı sürdürmeye devam edin. Saygın çevreler ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Gelişmeler ağır olsa bile olumlu yönde... Bugün arkadaşlarınız ile keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Birçok problemle karşılaşacaksınız, ancak güven duyacağınız bir yardımcınız da olacak. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandıracak. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşüneceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karizmatik ve etkileyici olabileceğiniz bir gündesiniz. Cesur, kararlı tutum içerisinde isteklerinizi daha kolay ortaya koyabilirsiniz. Öğle sonrasında aşk hayatınız ve keyifler öne çıkmakta. Çeşitli organizasyonlarda yer alıp, yeni arkadaşlıklar kurma şansınız var. Gelecekle ilgili yatırımlarınız hakkında planlarınızı gözden geçirip bu konudaki bütün imkanlarınızı seferber edebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Parasal işleriniz istediğiniz gibi ilerleyebilir ama kararsızlıklardan sıyrılmalısınız. Ne olursa olsun kendi doğrularınıza inanın.