Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

14 Haziran 2022 Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Geleceğe yönelik ciddi isteklerinizin olduğu bir dönem ancak beraberinde korkularınız da uyanabilir. Fakat isteğinizin gerçekleşeceği yönünde inancınızın yüksek olduğu için korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir ve maddibaskılar hissedebilirsiniz fakat saygın çevreler ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Böylece bakış açınız değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştiriyorsunuz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İşinizi değiştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek; yenilenme duygusu sizi cezbedecek ve herhangi bir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz bugün kuvvetli olacak. Fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar öne çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Savunduğunuz konuda aşırı tutucu olmamaya özen göstermelisiniz. Esneklik göstermeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi girişimleriniz için harekete geçebilirsiniz. Banka işlemlerinizin üzerine düşmek ve parasal alanlardaki kararlarınızı uygulamak için harika bir dönem başlıyor.