Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

15 Haziran 2022 Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Geleceğe yönelik ciddi isteklerinizin olduğu bir dönem ancak beraberinde korkularınız da uyanabilir. Fakat isteğinizin gerçekleşeceği yönünde inancınızın yüksek olduğu için korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir ve maddibaskılar hissedebilirsiniz fakat saygın çevreler ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Böylece bakış açınız değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştiriyorsunuz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kafanız karışacak ve kendinizi stres altında hissedeceksiniz ve her şey üzerinize gelecek. Bunu belli etmeyin ve güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz bugün kuvvetli olacak. Fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar öne çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Savunduğunuz konuda aşırı tutucu olmamaya özen göstermelisiniz. Esneklik göstermeyi ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak yerlerden alacağınız haberler sizi sıkıştırabilir. Öncelikle kendi işinize yarayacak olanı seçmeli ve önceliklerinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. O zaman rahatlayacaksınız