Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Ağustos 2022 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ile erkenden uyanabilirsiniz. Derinden yükselen güçlü arzular sizi harekete geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygusal baskı hissedebilirsiniz. Aslında meydana gelen olayların zorlayıcı etkisi ile bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Öfkeli ve sert bir tavır içinde itiraz etmek yerine davranışlarınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, başarılı olacaksınız. Özellikle sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile hayatınızı zorlaştıran alışkanlıklardan kurtulmayı başarabilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili derin düşünceler, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Bazı noktalarla ilgili karar veremeyebilirsiniz. Takıldığınız yerde destek isteyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Gün içinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinize yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ortaya çıkarmak istediğiniz konulara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Biraz daha ılımlı olun. Haklı olsanız bile bir konuda tartışma yaşarsanız sessiz kalmayı tercih edin. Akıllı davranırsanız şans sizden yana olacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınız ve arkadaş çevreniz devrede olacak. Önümüzdeki 2 gün boyunca dış ortamlarda vakit geçirmek ve sevdiğiniz insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz.