Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

25 Ağustos 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Aldığınız sorumlulukların baskısı gerilim hissetmenize neden olabilir ve bu arada eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve kendinizi fazla zorlamayın. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi fazla yormayın. Uykunuza ve beslenmenize dikkat edin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Düşündüğünüzden daha fazla kazanacaksınız ve sonunda kendinize bir şey alabileceğiniz için mutlu olacaksınız. Yeni tanıştığınız bir kişinin nezaketi ve kibarlığı sizi hayrete düşürecek. Onun dikkatini çekmek için elinizden geleni yapacaksınız, fakat o sizi farketmeyecek bile.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işlerinizle ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Beklenmedik kariyer değişikliği yaşamanız mümkün. Karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmenizde yarar var. İşlerinizi keyifle ve tutkuyla yapıyor olmanız sizi başarıya taşıyor. Kendinize olan güveniniz sayesinde birçok işi kolaylık yapıyorsunuz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ev ve aile hayatınızda dinlenmek ve kendinizi adeta sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirebilir, sevdikleriniz adına önemli işleri ele alabilirsiniz.