Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Eylül 2022 Akrep burcu yorumu

İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Meydana gelen olaylar en derin duygularınızı harekete geçirebilir ve gizli istekleriniz uyanabilir. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı gerçekleri ayırt edecek hale geleceksiniz. Özellikle yakın çevreniz ve sevdiğiniz ile aranızdaki ilişki daha yoğun olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, sanatçılar ile tanışabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha dikkatli ve hassas olacağınız bir gündesiniz. Bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde dışsal etkiler söz konusu. Keyif aldığınız konularla da ilgilenebilirsiniz. Ortaklı konularda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken karşınızdakinin durumunu da düşünmelisiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tutukulu meraklı ve sezgisel Akrepler için bugün ilşikiler önemli. Uzun süredir merak ettikleri, uzaktan gözlemledikleri insanlarla tanışabilirler. Merakı gidermek için büyük riskler almaya, düzen bozmaya gerek yok. Biraz sabırla önünüze düşecektir.