Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Meydana gelen olaylar en derin duygularınızı harekete geçirebilir ve gizli istekleriniz uyanabilir. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı gerçekleri ayırt edecek hale geleceksiniz. Özellikle yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğun olacak. Ayrıca sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler de yeni boyutlar kazanabilir. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, sanatçılar ile tanışabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklı konularda sorumluluk alabilirsiniz. Sizi strese sokan bazı olaylar gelişebilir, sakin kalmanızda fayda var. Finansal konularda yeniden harekete geçebilir ve farklı görüşlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Gün içinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sezgilerinizi de kullanmayı deneyin

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hedeflerinizde geçici aksamalar olabilir. Gözden geçirip devam edin. Zihin ve duygular gün boyu çelişecektir. Sezgilerinize güvenin. Meditatif müzikler iyi gelir.