Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve istekli olacağınız bir gün... İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var.Ancak önem verdiğiniz konular ile ilgili tepkilerinizi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Korkularınızı uyandıran durumlar ortaya çıkabilir ve sert tepkiler gösterebilirsiniz. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve yaptığınız hesaplar ile ortaya çıkan durum örtüşmeyebilir. Fakat gelişen olaylar sizin istediğiniz yönde olacak ve hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün mesleki konularda kendinizi daha çok göstermek isteyebilirsiniz. Günün ilk yarısında kendinizi daha fazla baskı altında hissetmeniz mümkün. Bazı konuları yeniden harekete geçirmek için çaba göstereceksiniz. Finansal konularda yenilenme içinde olabilir, ortaklık konularını çözümlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu kariyer konuları aktif. Toplumsal işler, eğitim ve insani yardım konuları ile meşgul olabilirsiniz. Tutucu ve şüpheci yaklaşımlar imajınıza zarar verir. İnançlarınızı savunacağınız durumlar olabilir. Öfkeden kaçınmakta fayda var.