Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, babanız ve önem verdiğiniz kişilerle görüşeceksiniz. Ayrıca çocuklar, gençler ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve böylece hem ilişkileriniz, hem de iletişiminiz güçlenecek. Bugün heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi rahatsız etse bile anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir. Sezgilerinize güvenin. Seyahatler keyfinizi yerine getirecek...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Gidişatınızı dikkatlice analiz edecekseniz ve önceki hatalarınızı düzeltmeye çalışacaksınız. Bu, beklentilerinize uymayan, ilerleme göstermeyen bir durumu düzeltmenizi sağlayacak. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni planlar yapmak mümkün ancak hemen harekete geçmemelisiniz. Arkadaşlarla bir arada düşünebileceğiniz detaylar üzerinde durabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal konuların önem kazandığı bir gündesiniz. Çok beklenti içinde olmadan, rahat ortamlarda günü geçirmekte fayda var. İlişkilerde öfkeli tutumlar, beklentilerin karşılanmaması olası. Bugün gerçekleşen kırgınlıklar uzun vadeli güçlü nefretler doğurabilir.