Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

12 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok fazla zorlamayın. Parasal konulara yönelik gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir veya olması gerekenden daha yavaş gelişebilir. Sabırlı olun ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluk almaktan kaçının. Ayrıca çevrenizdeki kişilerin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Seyahat programları yapmak keyfinizi yerine getirecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda iken daha çok dikkat çekebilirsiniz. Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. İlişkilerinizdeki olayları algılamakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki işlerin içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Bazı konularda bitişler yaşanabilir. Sabırlı olmanızda fayda var. Duygularınıza çok yoğunlaşmayın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel gelişim imkanları söz konusu olabilir. Ailenizin sebep olduğu duygusal yoğunluk nedeniyle dengeniz bozulabilir. Geçmişten gelen olaylar açığa çıkabilir, yersiz meraktan kaçınıp duygu durumunuzu koruyun.