Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve derinleşen düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Belki de gece görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanmış olabilirsiniz. Geçmişi gözden geçirecek ve eski zamanları hatırlayacaksınız. Öğlene doğru duygularınız daha da yoğun olabilir. Çünkü öğleden sonra İstanbul saati ile saat: 14: 48_de meydana gelen Güneş Tutulması sizin burcunuzda olacak. Özellikle dün ve bugün doğanlar ve doğum günü yarın olanlar, bu tutulmadan etkileniyorlar. Sizin için değişim-dönüşüm zamanı... Aslında tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi, kendi değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.br />

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Aileniz ve sevgilinizi ilgilendiren hassas bir konuyla uğraşacaksınız; doğru lafları seçecek ve insanları sakinleştireceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle bir arada olmak ya da eve yönelik bir konu üzerinde düşünmek söz konusu. Arkadaşlarla bir arada olmak da güzel.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etme arzunuz yüksek. Gün boyu sosyalleşmek duygu ve düşünceleri paylaşmak önemli. Düşüncelerinizin onaylanmasına takılırsanız insanlarla çatışabilirsiniz. Dengeyi korumak ve idealleriniz konusunda baskıcı davranmamak önemli.