Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

06 April 2023 Akrep burcu yorumu

Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özgün görüşleriniz, kazanç kadar kayıp da getirebilir. Bu, ortaya koyacağınız tavra bağlı olacak. Akraba, komşuluk türü ilişkilerde korumaya çalıştığınız dengeler var. Bu konularda karşılaşacağınız duygusal koşullanmışlıkların sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor.

Aşk:

Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmeniz güç gibi görünüyor. Bağlanıyor ve bağımsız davranmakta zorlanıyorsunuz. Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini bilmenize karşın, yine de onsuz yapamıyorsunuz.

İş:

İşe bağlılığınız ileri boyutlarda. İlişkilerdeki problemlerde çok masum görünmüyorsunuz. Problem yaşadığınız kişi, bugünlerde aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir.

Para:

Düzenli, hesaplı yaşamanız gerektiğinin bilincindesiniz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde çok rahatlayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı özelliklerinizi değiştiremeyeceğinize dair inancınızı acilen değiştirmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda daha akılcı davranmanız gerekiyor olabilir. Farklı yöntemler denemeniz durumunda daha verimli sonuçlar alabileceğinizi göreceksiniz. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde yeni gelişmeler yaşanabilir. Özgürlük hissiyatı içinde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun zamanlar yaşanabilir. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel konularda kendi bildiğiniz şartlardan vazgeçmek istemiyorsunuz. Koşullarınızı genişletmek amacı ile hareket etmeli ve çevrenize, mantıklı fakat kişisel menfaatlerinizi ön plana çıkaracak şartlarla yaklaşmalısınız. Bazen çekimserliğiniz yüzünden çok şey kaybedebiliyorsunuz.. Sabırlı olmak her zaman avantaj olmuyor.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok sıkıldığınız günlük iş akışınızı değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor. Eğer bir şeyleri yetiştirmekte ve tamamlamakta zorlanıyorsanız, yeni düzenlemeler için çalışma temponuzu tekrar gözden geçirmekle başlayın işe.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.