Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 April 2023 Akrep burcu yorumu

Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız. Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz.

Aşk:

Zor sevgiliyi oynamak sizi iyi sonuçlara götürmeyebilir. Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Doğallığınıza güvenebilirsiniz.

İş:

Her işi kotarmaya çalışmanız gerekmiyor. Gözden kaçırdığınız bir şeyler olmalı. İşin haznesi sizin mesleki birikimlerinize biraz bol geliyor olabilir. Bu konudaki geri bir adım sizi iddiasız biri yapmayacak.

Para:

Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz. Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sonucu birkaç kişiyi birden ilgilendiren ve sizden çok acil çözüm bekleyen bir problem var.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda daha akılcı davranmanız gerekiyor olabilir. Farklı yöntemler denemeniz durumunda daha verimli sonuçlar alabileceğinizi göreceksiniz. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde yeni gelişmeler yaşanabilir. Özgürlük hissiyatı içinde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun zamanlar yaşanabilir. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve olaylara daha estetik ve farklı bakmaya devam ediyorsunuz. . Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi gösteremediğiniz zaman, kendi içinize kapanıyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz. Keskin ve sezgisel düşüncelerinizin sizi rahatsız etmesi sonucu, hareketli bir gün yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok sıkıldığınız günlük iş akışınızı değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor. Eğer bir şeyleri yetiştirmekte ve tamamlamakta zorlanıyorsanız, yeni düzenlemeler için çalışma temponuzu tekrar gözden geçirmekle başlayın işe.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.