Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

13 April 2023 Akrep burcu yorumu

Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız. Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntı yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz

Aşk:

Tam istediğiniz ilişkiyi yaşadığınızı savunuyorsunuz. Ama arada bir karşılaştığınız çözümsüzlükler karşısında aradığınız bazı yanıtlar oluyor. Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor gibi.

İş:

İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz. Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama umduğunuz kadar uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Para:

Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz. Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz daha sıkabilirseniz, her şey hallolacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Koşullarınızı iyi tanımalısınız. Olumsuz koşullar içinde doğru değerlendirmeler yapabilmeniz güç olabilir. İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Belli ki bu, ileriye baktığınız yerle ilgili.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sadık hayran kitleniz siz farkında olmasanız bile çok fazla. Eğer belli anlaşmalar yapmak istiyorsanız veya belli jest talepleriniz varsa, yakında bu kişilerin kim olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kısa yolculuklar, ziyaretler bazı zaruretler getirebilir. Düşüncelerinizde iyimser kalmaya özen gösterin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu, kafanızı karıştırıyor.. Karışık düşünceler içindesiniz ve daha sabit olmanız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. . Ertelediğiniz işler konusunda sıkı çalışmalı, yeni projeleriniz için önünüzü açmalısınız. Sağlığınızla ilgili ayak kramplarına dikkat edin.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kardeşiniz veya yakın bir akranınız ile bir araya geleceksiniz. Birlikte karar verip birlikte harekete geçmeniz gereken konularda hem fikir olmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle erken saatler bu tip konuşmalara müsait değil.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.