Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

14 April 2023 Akrep burcu yorumu

İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var. Masraflı bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor.

Aşk:

Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir. Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz.

İş:

İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.

Para:

Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçenin geldiği gibi gitmesini açıklıyor. Ama yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşı yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Şimdilik ilişkinizin bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlamalısınız. Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde maddi, duygusal, işle ilgili veya diğer bazı plan, proje, düzenleme, girişim, iş birliği ya da her ne ise o konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla, bir an önce dışarı çıkıp harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda yeni beklentiler içine gireceğiniz bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yeni şeyler üretebilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Öğlen saatlerinde sinirlerinize hakim olmayı öğrenmelisiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Akşama doğru yeni konular gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde gelişen olayların iyi bir takipçisi olmanıza rağmen, bugün duygularınızı kendinize saklamak istemeyeceksiniz. Çevrenizdeki otoriteye başkaldırmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün sinirli bir gününüz ve sakinliği denemelisiniz. Her şeyi gözünüzde fazla büyütüyor ve sonrada problemler yaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bazı şeyleri dışarıya yansıtmakta zorlanıyorsunuz. Kendi içinizde kavgasını verip dışarıya başka bir tablo yansıtmak çözüm değil. Eğer bir sevdiğinizle aranızda içinize sindiremediğiniz bir konu varsa bunu netleştirmelisiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.