Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

20 April 2023 Akrep burcu yorumu

Tedirgin davranışlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Aile içi bazı gerilimler ve yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız ve ani hareketlerden kaçınmalısınız. Bir konuda inatçı yaklaşımlarınız sonuçta sizin zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Çevrenize karşı soğukluk ve yabancılaşma hissedebilir ve kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Yeni kararlar almak ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda çeşitli kuşkular duyabileceğiniz bir gündesiniz. Sebepsiz bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve bunları sevdiğiniz insana da yansıtacaksınız. Geçmişten kaynaklanacak bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Duygusal olarak kendinizi karamsar hissetmeniz ve içsel bazı çelişkiler yaşamanız sizi huzursuz edebilecektir. Duygularınızı kontrol etmek ve kararlarınızda mantıklı davranmaya çalışmak sizin için önemli olacaktır. Duygusal konularda yeni bir karar almanız doğru olmayacaktır.

İş:

İş yaşamınızda sorunlarınızın üzerine eğileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu sorunların çözümüne harcayacağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Kendinizi içinde bulunduğunuz ortama yabancı hissedeceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni bir girişimde bulunmayın.

Para:

Maddi konularda ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı küçük sorunlar yaşayabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bugün sorumluluklarınızı ihmal etmemeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda pazarlık yapmak, ödün vermek veya uzlaşmak zorunda hissedebilirsiniz, ama asıl yapmanız gereken, yeni bir düzenleme ya da plan yapmak olabilir. Tabii ki en doğrusunu siz bilirsiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizden ya da yakın arkadaşlarınız yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Karşınızdakilerin duygularına daha açık kalmalısınız.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşinize anlatmak istediğiniz şeyler var. Onun da konuşma ve sizinle iletişim kurma ihtiyacı yüksek. Bir arada zaman geçirmek ve fikir alış verişlerinde bulunmak ikinize de iyi gelecek. Ortak bir faaliyet de buna katkı sağlar.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.