Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

24 April 2023 Akrep burcu yorumu

Bugün enerjinizi çok yoğun olacak. Gün boyunca zamanınızı eğlenceye ve hoşlandığınız aktivitelere ayıracaksınız. Bu arada yapmanız gereken bazı işleri bilerek ihmal edeceksiniz. Aile yaşantınızda bazı sorunlar çıkmak üzere. Son günlerde ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.

Aşk:

Aşkta aradığınızı bir türlü bulamıyorsunuz. Son zamanlarda kendinizi aşk konularından uzaklaştırmak istiyorsunuz. Gönlünüz şu sıralar yeni bir ilişkiye kapalı.

İş:

Hırslısınız fakat bu hırsınız iş ortamınızda yanlış anlaşılabiliyor. İş yerinizden sizden hoşlanmayan insanlar var ve bu insanlar hakkınızda iyi şeyler düşünmüyorlar.

Para:

Harcama yapmaya meyilli olacağınız bir gündesiniz. Hesabınızı bilerek harcama yamalı ve fazla açılmamalısınız. Çünkü ay ortasında bazı ödemeler yapacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı sorunları görmezden geliyor ve bu sorunları çözmek yerine kaçıyorsunuz. Sorunlarınızın üstüne gidin.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde strese açık gün. Sevdiğiniz veya yakın bulduğunuz kişiler sınırlarınızı veya sabrınızı zorlayabilirler. Bu esnada kibar davranmaya çalışmanız olayları daha da garip bir hale sokabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuk planları organize etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğle saatlerinde risk almaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Duygularınızı fazla gösterme eğiliminde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek istemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sivri konuşmalar, baskı ile üste çıkmaya çalışan tavırlar olabilir bugün çevrenizde. Rahatsız eden ısrarlara boyun eğmek zorunda değilsiniz. Sizce doğrunun ne olduğundan emin olursanız sert bir savunmaya da gerek kalmaz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.