Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 April 2023 Akrep burcu yorumu

Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi netleştirmeniz kolay olmayacaktır. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabilirsiniz. Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.

Aşk:

Sevgilinize karşı artık daha da çekici geliyorsunuz. Özellikle bugünlerde değeriniz fazlasıyla biliniyor. Partneriniz size bugün bir sürpriz yapabilir.

İş:

İş hayatınızda performansınızı kaybedeceğiniz bir gündesiniz. Bir an önce dış etkenlerden kurtulup kendinizi işinize yönlendirmelisiniz.

Para:

Bugün parasal yatırımlarınıza ağırlık vermek istediğiniz bir gün olacak. Dikkatli düşünüp doğru kararı vermelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı sorulara cevap arıyor olabilirler ya da iki gün boyunca bazı konuların kendilerine etkisini sorgulayan ve cevapları bulmakta güçlük çeken kişilerle karşılaşabilirsiniz Siz bu konuların dışında kalmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda uğraştığınız işlerle ilgili temelleri sağlamlaştıracağınız bir gündesiniz. Kendinize duyacağınız güven ile hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Gün içinde ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün yapılması gereken işleriniz konusunda hayatınızı kolaylaştıran insanlar devreye girecek. Hizmet almakta ve gönüllü destek sağlamakta zorlanmayacaksınız. Bu sizi rahatlığa itmesin. Sizin eforunuzu da görmek isteyecekler.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.