Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

22 May 2023 Akrep burcu yorumu

Sorunsuz ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Aslında kafanız karışık ve bir konuda pişmanlık duyuyorsunuz. Bugün hissettiğiniz bu pişmanlığı bir dostunuzla paylaşabilirsiniz. Ondan duyacağınız güzel sözler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Ailenizden birisinin size beklemediğiniz bir yardımı olacak.

Aşk:

Sevgilinize karşı aşırı mantıksal hareketler sergiliyorsunuz ve ilişkinizde duygusallığa yer vermiyorsunuz. Bu yüzden sevgilinizin sizden soğuması söz konusu olabilir.

İş:

İş çevrenizdeki insanlara karşı saygıdan eksik etmiyorsunuz ve çok seviliyorsunuz. Bu sayede kendinize geniş bir iş çevresi edindiniz ve kariyeriniz konusunda önemli bir adım attınız.

Para:

Harcamalarınıza ağırlık verdiniz ve bu konuda çok dikkatsiz davranıyorsunuz. Böyle devam ederse ay sonunda sıkıntıya düşebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İletişimlerinizde bir artış olabilir ve bu hoşunuza gidecektir. Karşınıza çıkan fırsatları olumlu olarak değerlendirebileceksiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı gerçekleri açıkça ortaya koymak veya bazı konulardaki gerçek duygularınızla yüzleşmek size iyi gelecektir. Özellikle, belli yatırımlarınız, girişimleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren ilişki ya da iş birlikleriniz konusunda kendinize dürüst olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz işlere yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz uğraşlarınıza, hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Gün içinde rutin işlerinizi toparlamanız gerekebilir. İşlerdeki aksamalardan rahatsız olabilirsiniz. Aşk hayatınızda duygusal yaralanmalar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hayatın tadını çıkarırken, ciddi sözler verme konusunda biraz beklemelisiniz. Eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor. Rakipler yüzünden günlük yaşamlarında problemler çıkabilir.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.