Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

23 May 2023 Akrep burcu yorumu

Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, sınırlarınızı zorluyorsunuz. Kişisel hırslarınız diğer ihtiyaçlarınızın önüne geçebiliyor. Gün içinde kafanızda şekillenen her olay, sizi mükemmel şartlara taşıyor. Yaratıcılığınız konusunda asla sınır tanımıyorsunuz. Çalışma koşullarını yenilemek istiyorsanız, yapacağınız işleri gizli tutmayı denemelisiniz. Odaklandığınız noktadan kendinizi çekip çıkarmanız zor oluyor. Zorlamaya başlarsanız da verim alamıyorsunuz. Onunla her an gereksiz bir nedenle tartışma çıkacağından çekinerek rahat olamıyorsunuz. Oysa, bu tür konuların önüne geçmek sizin elinizde. Herkes kadar siz de yaşayacaksınız. Tabii, yaşamla yarışırcasına koşturmazsanız. Fakat, aksi bir davranış da sizin yaratılışınıza uymuyor.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı gerçekleri açıkça ortaya koymak veya bazı konulardaki gerçek duygularınızla yüzleşmek size iyi gelecektir. Özellikle, belli yatırımlarınız, girişimleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren ilişki ya da iş birlikleriniz konusunda kendinize dürüst olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı test edici durumlar olmakla birlikte dikkat çekiyorsunuz. Gereksiz inattan kaçının.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizde yüksek bir performans yakalamak için, engellerkarşısında olumsuz bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf hissettirme konusunda baskılı davranacaksınız. Kendinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Gizli kıskançlık duygusundan uzak kalmayı başarmalı vedüşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.