Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

01 July 2023 Akrep burcu yorumu

İçinizin derinliklerinde bir değişim döneminin geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Fakat şimdilik kendinizi yenilemek ve güçlü olmak için kuvvetli arzularınız olsa bile duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Duygularınız ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için üzerinizde hissettiğiniz baskı sizi zorlasa bile saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırlarından etkileneceksiniz ve böylece zorluklar ile başa çıkmayı başaracaksınız. Böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada tarzınızın tamamen değiştiğini hissedebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sizden kaynaklanmayan bir ihmal, sizi de bir şekilde huzursuz edecek ve bu konuda yapılan yorumlara kızacaksınız. Geçmişte sizin için çok önemli olan biriyle buluşunca, çok yoğun duygular yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde her şey yolunda! Yıldızlar yeni aktivitelerde hedeflerinizi başarıyla yerine getirmenize ve mesleki alanda ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak. Bu fırsattan sonuna kadar faydalanın. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda sakin olmak ve duygusal açıdan sizi yıpratabilecek konulara karşı hazır olmanız gerekebilir. Daha paylaşımcı olmaya gayret edin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile içinde veya toplum arasında sevdiğiniz insanla yaşayacağınız fikirsel anlaşmazlıkları tetiklemeyin. Siz hayatı farklı gözlerle gördükçe karşınıza gelecek fırsatlar da artacak.