Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 July 2023 Akrep burcu yorumu

Bugün coşkulu ve keyifli bir şekilde güne başlayacaksınız. İstekleriniz ve arzularınız yüksek fakat fikirlerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bugün katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya uzun zamandır görmediğiniz kişilere tesadüf edebilirsiniz. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Davetlere önce isteksiz bir biçimde katılabilirsiniz fakat sonra çok eğleneceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaptığınız işlerde farklı bir yol izlemek için düşüncelerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işle, almış olduğunuz farklı bir konudaki eğitimi birleştirip ortaya yaratıcı bir iş çıkartabilirsiniz. Fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat planı yapmanız olasıdır.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda mantığınızla duygularınızın çeliştiğini görebilirsiniz. Her şeyi yeniden yapılandırmak istiyorsunuz. Yakın çevrenizin yardımlarıyla problemleri çözeceksiniz.