Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 July 2023 Akrep burcu yorumu

Önemsediğiniz kişiler, patronlar veya aile büyükleri ile ilgili bazı kaygılarınız olabilir. Fakat bu arada çok farklı düşünce ve anlayışa sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Önce sizi rahatsız etse bile olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak. Farklı çevrelerden önemli kişilerin bir araya gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca farklı çevreler ve saygın kişilerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak kendinizi önemli hissetmenize neden olacak. Geleceğe yönelik büyük hedefleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecek. Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile gayret göstereceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İş yerinizdeki bir rakibinizle ilgili farklı hislere kapılacaksınız. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın zamanınızı alabilecek, meşgul edebilecek durumlar olabilir. Bugün yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

4 TEMMUZ 2018 AKREP BURCU YORUMU