Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 August 2023 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. İş birliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Ortaklık kurmak, iş ortaklığı yapmak ve çeşitli organizasyonlar içinde yer almak için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz. Üstelik önemli ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi fazla zorlamayın ve gelişmeleri akışına bırakın. Sevdiğinize karşı anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İşinize yarar imkanlar elde edeceksiniz, fakat yıldızlar sizin yanınızda değil, bu yüzden tembelliğiniz ve ilgisizliğiniz yüzünden bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda bazı konularda daha fazla farkındalık içinde olabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı konular gündeminize gelebilir. Duygusal dalgalanmalara açıksınız. Karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. İçinize dönüp sakin kalmaya çalışacağınız bir zaman. Uzaklar ve yabancılardan gelen haberler önemli olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftanız özel hayatınızda gerçekleşen Dolunay etkisiyle başlıyor, sevdiklerinize karşı anlayışınız bu haftabaşı yüksek olabilir. Bu Pazartesi Mars düzeliyor. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre alanlarınızda yaşadığınız enerji blokajlarını geri bırakıyorsunuz.