Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Aslan burcu yorumu

Duygusal karmaşa ve farklı bir heyecan ile güne başlayabilirsiniz. Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Meydana gelen olaylar duygusal baskı hissetmenize neden olabilir fakat olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve baskı hissettiğiniz konu ile ilgili tarzınızı ve davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Elbette bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek sizin için pek kolay olmayabilir. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Şimdiye kadar önem verdiğiniz ve ciddiye aldığınız kişiler ve konular artık önemini yitirebilir ve çok farklı şeyler sizin için değerli olabilir.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Hislerinizi olduğu gibi dışarı vurabilirsiniz. Bu, ön plana çıkmanızı kolaylaştıracak, dobra ve dürüst yaklaşımınız beğenilecektir. İhtiyaçlarınızı da dile getirerek bunların karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün, hırslarınız gündemin ana konusu olabilirler. Onları kontrol altına almak için çaba göstermeyi tercih etmeyebilirsiniz. Ancak, kendinizi, yapıcı yollarla ifade etmeli, sert eleştirilerden özellikle kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda para durumunuz ve işle ilgili uğraşlarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Alışverişler ve satış işleri de gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayata karşı pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yolculuklar, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri ve görüşmeler açısından fırsatlar elde edeceğiniz bugün, plan proje ve hedeflerinizin desteklendiği, kariyeriniz açısından pozitif fırsatlar elde edip, görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizin desteğini alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para evinize giren Venüs, size bu alanda kıyak geçmeye başlayacak. Para konularında çeşitli şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem olacak.