Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

19 Eylül 2020 Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Çocukların davranışlarından etkilenebilir ve yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Daha olumlu ve uzlaştırıcı bir biçimde davranmaya başlıyorsunuz. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Partnerinizin tüm desteğini arkanıza alacağınız bir gündesiniz. Tüm sorunlarınızı ona açın ve size yol göstermesini isteyin. Bugün çözüm üretemeyeceği problem yok gibi.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Partnerinizin tüm desteğini arkanıza alacağınız bir gündesiniz. Tüm sorunlarınızı ona açın ve size yol göstermesini isteyin. Bugün çözüm üretemeyeceği problem yok gibi.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha açık ve heyecanlı biçimde ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni insanlar, yeni yerler hayatınıza değişiklik katabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizler için para önemli ama bonkör de olabiliyorsunuz. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Bu gidişle birikimleriniz bir anda tükenecek. Ailenizdeki olumsuzlukları düzeltin.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyerinizle ilgili keyifli görüşmeler yapabilir, patronlarınız ve ailenizden destek görebilir, toplum içinde hayalleriniz ve hedeflerinizle öne çıkan isim olabilirsiniz. İlişkilerinizde sabırlı ve sevgi dolu yaklaşımlarda bulunacağınız pozitif bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizdeki gelgitleri etrafınızdaki insanlara anlık çıkışlarla yansıtmak, ilişkilerinizdeki tansiyonu artırabilir. İnsanların yaptıklarına önem vermeyi unutmayın. Varsa çocuğunuzla ilgili konularda iş bitirici olacaksınız.