Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Aslan burcu yorumu

Bugün işlerinizi planlamanız zor olabilir. Aynı zamanda birden fazla konuyla ilgilenmeniz gerekebilir ve önceden hesaplamadığınız işler ortaya çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Aslında hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve tedbirli davrandığınız bir dönemdesiniz. Fakat bütün gayretinize rağmen bazı işlerin ters gittiğini düşünebilirsiniz. Olayları zorlamayın ve aynı zamanda birden fazla kişiye söz vermeyin. Dalgınlıklar ve dikkatsizlikler gözünüze batacak. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem ve kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.   []

Aslan burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizde yenilikler, sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Sözlerinizle, yazdıklarınızla da etkin olabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Güneş... Yöneticiniz olan güneş bugün sizin kartınız. Bu nedenle çok enerjik bir gün olacak. Ancak ayaklarınızda şişme oluşabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın son derece yüksek olduğu, farklı ilham ve titreşimlere açık bir gündesiniz. Bugün çok keyifli bir gün geçirecek, sizden yaşça büyük insanlardan destek görecek ve onlarla fikir alış verişinde bulunacaksınız. Yeni maddi imkanlar yaratma durumunuz sözkonusu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık ve iletişimle ilgili işlerinizde yeni kararlarınızı uygulayabilir, bu alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Etrafınızda yakın çevrenizi ilgilendirecek olaylar cereyan edebilir.