Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

11 Ekim 2020 Aslan burcu yorumu

Yaşadığınız olaylar heyecanlanmanıza ve yoğun duygular yaşamanıza neden olabilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce itiraz ettiğiniz konular ile ilgili itirazlarınız sürebilir fakat daha olumlu ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Çünkü iyi duygularınız yükseliyor ve kendinize olan güveniniz artıyor. Eskiden karar verildiği halde uygulanmamış veya başlamamış konular tekrar gündeme gelebilir ve harekete geçebilirsiniz. Bu arada ekip çalışmaları sırasında ortaya çıkabilecek karışıklıkların üzerinde fazla durmayın ve sözlerinize özen gösterin. Sabırlı davranırsanız, kazanacaksınız.   []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Sevgiliniz size güven ve sevgi verecek, ve onunla giderek daha da mutlu olacaksınız. Siz yine de, onun özel eşyalarına göz atma arzunuzu kontrol altında tutun.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edeceksiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşılıklı ilişkilerinizde uyum arayabilirsiniz. Gün içinde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir. Bugün yani anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitim hayatınız keyifli geçebilir. Yeni haberler duyabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı insanlarla aranıza mesafe koymalı ve sırlarınızı açmamalısınız. Bugün gözler üzerinizde. Üstlerinizle ufakta olsa tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, akrabalarınız ya da varsa kardeşlerinizle iletişiminiz güçlü ve tek taraflı akabilir. Bir araya geldiğiniz insanları dinlemekten ziyade anlatmaya meyilli olacaksınız.