Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 Kasım 2020 Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi daha hafif ve keyifli hissedeceksiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu durum üzerinizde baskı duygusu yaratmış olabilir. Ancak sabırlı olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızda bazı değişiklikler yapın. Üstelik kendinizi daha özgür ve keyifli hissedeceğiniz bir gün. Ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek ve sorunlar ile ilgili yaratıcı çözümler bulacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen gösterebilir ve farklı şifa yöntemlerini araştırabilirsiniz. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken işleriniz olabilir ve çok şey tamamlayabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza da önemsemelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Oysa herkes kendi yolunda zaten. Hayallere kapılmamalısınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk, çocuk ve iş hayatınızın aktif olacağı bu dönemde özel hayatınızdan destek almak isteyebilirsiniz. Maddi konularda şanslıyken, özel hayatınızda bunu hissetmiyorsunuz.