Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

08 Kasım 2020 Aslan burcu yorumu

Bir türlü ortaya koyamadığınız fikirlerinizi rahat bir biçimde anlatabilirsiniz fakat sözlerinize özen göstermeniz gerekiyor. İddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada arkadaşlarınız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz ve arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Daha önce önem verdiğiniz kişiler artık sizin için önemini kaybedebilir ve yeni tanıştığınız kişiler ile arkadaş olabilirsiniz. Ancak yeni tanıştığınız kişilere kendi özel fikirlerinizi anlatmadan önce bir kez daha düşünün. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Sevgilinizin başkaları önünde sizi kışkırtması yüzünden kendinizi kötü hissedeceksiniz. Böyle şeyleri hiç sevmezsiniz ve bu yüzden sizde çok kötü bir karşılık vereceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün teknik konular sizi biraz zorlayabilir. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Ortak çalışma konularınızda stresler oluşabilir. Çalışmalarınızı sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Borç alacak konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda harekete geçebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çok neşelisiniz. Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Fakat iş hayatınızda ki bazı sorunlar canınızı sıkacak. Bu sorunların tek nedeni sizsiniz çünkü düşünmeden karar veriyorsunuz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza ve ilişkilerinize ağırlık verebilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili çok önemli kararlar gündeme gelebilir. Beraber kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz.