Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

18 Kasım 2020 Aslan burcu yorumu

Fiziksel enerji ve dayanıklılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz... Ancak kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Fiziksel güç gerektiren işler, spor faaliyetleri ve çeşitli yolculuklar yaşam enerjinizi yükseltecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki sorunları üstelemeyin ve biraz anlayışlı davranın. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Gergin ve öfkeli olabilirsiniz. Enerji fazlanızı boşaltmak için ev veya ofisinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu arada dışarı çıkmak ve ortam değiştirmek sizi rahatlatabilir. Fakat kendi içinize dönüp,kendinizi keşfetmek isteyebilirsiniz. Özgür kişiler ve yeni keşifler ilginizi çekecek./p> []

Aslan burcunun bugün genel durumu

İş yerinizdeki bir rakibinizle ilgili farklı hislere kapılacaksınız. Sevdiğiniz bir kişiye yardımcı olmaktan kaçınacaksınız; inatçılıklarından dolayı alınacak ve sorunlarını kendi başlarına çözmeleri için onları yalnız bırakmak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal olarak kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz. Sosyal konular, başkaları için yapacağınız hizmetlerde olabilir. Sizi meşgul eden konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Teknik konular sizi zorlayabilir. Olaylar farkındalığınızı yükseltebilir. Gün içinde kendinize zaman ayırmak size iyi gelebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece sizi rahatsız eden her ne var ise fikirlerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin ve şansınızı sorgulamak yerine alışkanlıklarınızı değiştirin. Biraz daha anlayışlı ve yapıcı davranmalısınız. Mantığınızla hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile bireylerini mutlu etmek ön plana çıkacak. Bugün, değer verdiğiniz akrabalarınızdan ya da sizi iyi tanıyan arkadaşlarınızdan bir grubu evinizde ağırlayabilirsiniz.