Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

28 Kasım 2020 Aslan burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere ve daha önce yapmış olduğunuz projelere odaklayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve kararlılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Sağlık sorunları olanlar kendilerini daha güçlü hissetmeye başlıyorlar. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor ve siz de kendinizi daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Bazı gelişmeler sizin istediğiniz ve beklediğiniz gibi olmayabilir fakat anlayışlı olacaksınız ve gelişmeleri olayların akışına bırakacaksınız. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev içinde yaşanan konulara daha temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bazı olayları zihninizde çözmekte zorlanabilirsiniz. Değişim içinde olacağınız koşullar oluşabilir. Emlak konularında çevrenizdekilerden yardım alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler meydana gelebilir. İlerlemeyen işleriniz için sabırlı olmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İdealist görüşleriniz var. Kalıcı olmamakla beraber size şıpsevdi de denilebilir. Bugünlerde bir dediğiniz diğerini tutmuyor, sürekli değişim içindesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ortamlarında bulunmak önem kazanırken, aile hayatınızda işlerinizi istediğiniz gibi yönetemeyebilirsiniz. Çevrenizden destek almaya çalışın.