Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 Aralık 2020 Aslan burcu yorumu

Sevdiğinizle ilgili duygularınız derinleşebilir. Ancak kafanız karışık olabilir veya düşünceleriniz değişmiş olabilir. Birlikte geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Bu arada yapmanız gereken işleri büyük bir kararlılık ile sürdüreceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişiler içinizdeki potansiyel gücün açığa çıkmasına yardımcı olacak. Sorumluluk gerektiren işler yapabilir ve gücünüzü ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bazı şeyler istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak düşünceleriniz ile birlikte istekleriniz de değişiyor. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Bugün kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak için zaman harcayabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda gerçekçi olmanızda fayda var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kader Çarkı... Kendinizin farkına vardınız ve bugünlerde daha çok kendi çıkarlarınız için bir şeyler yapmaya karar verdiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş konularınız hızlanıyor. Bugün yanılgılara dikkat edin. Önemli parasal işleriniz varsa başka bir güne kaydırmakta fayda olabilir. Gün içindeki harcamalarınız yanıltıcı olabilir.