Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

16 Ocak 2021 Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve karmaşık duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Farklı çevreler ve yaratıcı çalışmalar yapan kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek. Kendinize olan güveniniz yükseliyor ve sahip olduğunuz yaratıcı potansiyel uyanıyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak ve sevdiklerinizi zorlamaktan vazgeçip daha özgür bir tavır içine gireceksiniz. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ancak sözlerinize özen gösterin ve aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Olumlu bir döneme giriyorsunuz; terfi etmeniz muhtemel ve bu da ekonomik durumunuz için faydalı olacak. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında kişisel konularda daha hassas olabilirsiniz. Öğle sonrasında elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakın.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: İlişkinizde tatlı bir rekabet içine giriyorsunuz ama saygınızı ön planda tutuyorsunuz. Bu durum onun da çok hoşuna gidiyor. Gün boyu bulmaca çözer gibi birbirinizi anlamaya çalışıyorsunuz. PARA: İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi kazancınızla eşit harcamaya çalışıyor ama bir türlü sorunların üstesinden gelemiyorsunuz. SAĞLIK: Bir dostunuzun üzülmesine tahammül edemiyor ve onunla birlikte siz de üzülüyorsunuz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda duyacaklarınızın sizi moralsiz bırakmasına izin vermeyin. Seyahat işlerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Az samimi olduğunuz insanlarla tartışabilirsiniz.