Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

22 Ocak 2021 Aslan burcu yorumu

Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz ve yapılması gereken işlere odaklanmanız zor olabilir. İş arkadaşlarınız ile tartışmasanız iyi olacak. Bu arada iletişim araçları ile ilgili ortaya çıkabilecek sorunlar üzerinde fazla durmayın. Aslında sabırlı olmanız gereken bir dönemdesiniz ancak içinizden yükselen istekler sizi harekete geçirecek. Dışarı çıkmak ve yaratıcı çalışmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İş ortaklığı yapabilirsiniz ve önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında ailevi konulara odaklanmak gerekebilir. Öğle sonrasında hareketlilik ve yaratıcı konular dikkat çekiyor.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

EVLİ Aslanlar bugün son derece adaletli olmalısınız. Eşinizin ailesi ile bir problem varsa telafi etmek için ideal bir gün. İşi inada bindirmeyin.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, özel hayatınızda iletişiminiz hızlı akacak. Sevdiğiniz insanı aktiviteler ve planlar için çabuk ikna edeceksiniz. Aile ilişkileriniz rahat enerjilerle bezenmiş durumda.