Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

26 Şubat 2021 Aslan burcu yorumu

Çevrenizde olup bitenlerle ilgileneceksiniz fakat kendinizle ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özellikle kafanızı karıştıran sorunlar ile ilgili hemen karar vermeyin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Kolay çözüleceğini düşündüğünüz konuları engelleyen durumlar karşısında düşüncelerinizi değiştirmeniz mümkün. Fakat sabırlı olun ve araştırmaya devam edin. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Aslında yaşam enerjiniz yüksek fakat kafanız karışık olduğu için sağlığınız etkilenebilir. Özellikle uyku ve beslenmenize özen gösterin.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün doğal yaratıcılığınız ve sezgilerinize yardımcı olacak. Sizi tasalandıran şeylerle savaşmak için büyük bir istek duyacaksınız. Ancak yıldızlar ihtiyatlı olmanızı öneriyor. Gençler bugün kişisel bir başarıya ulaşmak için mükemmel bir vesile bulabilirler. İhtiyatlı davranmaları gerekecek ancak fırsatı kaçırmamaya da dikkat etmeliler.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Beraberlikler söz konusu olduğunda daha gerçekçi düşünmeye bakın. Bugünlerde elde olmayan nedenler ağır basıyor.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

EN ufak aksilikte hayallerinizden kopup tekrar başa dönüyorsunuz. Özellikle bugün inatçı olun kendinize güvenin, sakın pes etmeyin..

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Şartlar başka insanların elinde olabilir, gün içinde buna göre davranın. İş alanlarınızda değişik konu ve olaylara odaklanmak isteyebilirsiniz. Bugün, değişimlere açık olmalısınız.