Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. İş arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve size ihtiyacı olan yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada dikkatiniz dağılabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönem ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Bu arada yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Önceden planlamadığınız gelişmeler olabilir fakat kararlarınızı sürdürmek için önceki planlarınızdan vazgeçebilirsiniz ve tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla çalışabilirsiniz. Güçlü ve önemli kişiler ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Gelecekle ilgili kaygılarınız ve memnun olmadığınız konular olduğundan, bir değişikliğe ve yeni fırsatlara ihtiyaç duyacaksınız. Sevgilinizin davranışlarında çok kusur bulmaya çalışmayın; onun sınırlarını kabul ederseniz daha fazla sevgi ve şefkat göreceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında tamamlanması gereken işlere ve sorumluluklara vurgu var. Öğleden sonra arkadaşlarla sohbetler ve ziyaretler daha keyifli olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özgürlükçüsünüz ve isteklerinizi yerine getirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Tuttuğunuzu koparan ve ne istediğini bilen bir karakteriniz var.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahatleriniz ve iş hayatınızdaki gelişmelerde sıkıntılar oluşabilir. 3 Nisan’a kadar yabancılarla yapılacak işlerinizde, girişimlerinizde, parasal konularda sıkıntılara açıksınız.