Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Yakın çevrenizin size ihtiyacı olabilir ve çalışmalarınızı bölerek hevesle yardımcı olabilirsiniz. Bu arada kendinizi ihmal etmeyin ve yapmanız gereken işlere odaklanın. Aslında isteğiniz yüksek ve kafanızı karıştıran bazı durumlar olsa bile kararlı davranmayı başaracaksınız. Bugün duyacağınız bazı haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Hassas ve duyarlı olduğunuz bir gün. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha özgür bir açıdan bakmaya çalışın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sıra dışı bir ekonomik iyileşme öngörülüyor ki bu işleri hızlandırmak, gelir ve kredi talep etmek ve kültür ve tatillerle ilgili alışverişler yapmak için iyi olacak. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal açıdan etki altında kalabilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden uzak durmaya bakın.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde sürprizler olabilir. Her zaman olduğundan daha farklı düşünmeniz gerekebilir. Değer yargılarınızın zorlayıcı etkisi ile başa çıkmanız gereken bir dönemdesiniz. Karşılaştığınız olaylar yaşam felsefenizi değiştirmeniz için zorluyor ve aslında siz de değişiyorsunuz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara farklı açılardan bakmak için gayret gösterin.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dolunay para alanlarınıza yansıyacak. Elinize bir miktar para geçebilir. Sevdiğiniz insanla para çekişmelerinden kaçınmalısınız. Yine bu günlerde bazı kişilerle iş ilişkilerinizde, özellikle de parasal konularda sorunlara açık görünüyorsunuz.