Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

22 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Güne huzursuzluk hissi ile başlayabilirsiniz fakat yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Gelenekçi ve tutucu çevrelerden rahatsız olabilirsiniz fakat bugün duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Böylece baskı duygusu hissettiğiniz duruma daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski davranışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor ve şimdi tam zamanı... İsteklerinizi gerçekleştirmek için irade ve kuvvetinizi sergileyeceksiniz fakat çok fazla zorlamayın ve karamsar duygulardan uzaklaşın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranıcaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz işlerde değişiklikler gündeme gelebilir. İşteki sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Otorite figürleriyle aranızı iyi tutmaya çalışın. İlişkilerinizde güçlü olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşten gelen paralar sizi rahatlatabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınız devreye girerken, tamamlamanız gereken işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Bugün, hayatın daha hafif ve keyifli yönleriyle uğraşma isteğiniz fazla olacak.