Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

28 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumlar olsa bile bugün sakin ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Bazı karışıklıklar olabilir ve ani değişiklikler heyecan uyandırabilir fakat siz olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Yenilikler, keşifler ve ilginç gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışma yapan önemli kişilerin desteğini alabilirsiniz ve böylece kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Ayrıca kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz ve meydana gelen olaylar kendinizi göstermenizi sağlayacak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Mevcut durumunuzu değelendirecek ve sizi kötü duruma düşürmeye ve incitmeye çalışanların üstesinden geleceksiniz. Değişik hislere kapılacak ve sevgilinizin sizi aldatacağına dair korkuya kapılacaksınız. Tüm kontrolü elde tutmak isteyecek ve onun kişisel eşyalarını kurcalayacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi endişe içinde tutan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Bunlar zaman zaman size kriz çıkarabilir. Ortaklı konularla tamamlanmalar olabilir. Gelecek yönünde finansal konularda daha fazla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde yabancılarla ilgili konularda daha fazla mücadele verebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kırgınlıklarınızı aklınıza takıp geçmişle yaşıyorsunuz. Geçmişten kurtulmak isterken aslında bunun için yeterince gayret göstermiyorsunuz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, tutkularınızla hareket edeceksiniz. Aniden ortaya çıkacak bir seyahat konuşması sizi yerinizden oynatabilir. Para ödemeleriniz veya harcamalarınız varsa kafanız karışık olabilir.