Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

18 Haziran 2021 Aslan burcu yorumu

Ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırmış olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Zihinsel faaliyetiniz çok hareketli ve pek çok konuyu aynı zamanda düşünebilirsiniz. Ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Önem verdiğiniz ayrıntıları unutmanız mümkün. Mesela evinizin anahtarı benzeri unutkanlıklar olabilir. Bu arada iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Tartışma ortamlarından uzak durun. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok çalışabilirsiniz ancak sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırmış olsa bile böylece fikirleriniz tamamen değişebilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Çok inatçı davranacak ve bir arkadaşınızın tavsiyelerini dinlemekten kaçacaksınız. Bu arkadaşınız size yardımcı olmak istiyor ve en sonunda ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Özellikle maddi konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Duygusal açıdan fazlasıyla yüklüsünüz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YAKINLARINIZDAN gelecek sevinç haberleri sizi de mutlu edecek. Umutsuz oldukları konularda normal bir sevincin üstünde olacak bunlar.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak parasal işlerinizde rahat para harcamaya meyilli görünüyorsunuz. Hesap yapmadan alışveriş yapmayın. Sezgileriniz kuvvetlenirken, önemli işlerinizde gizlilikle hareket edeceksiniz.16 HAZİRAN 2017 ASLAN BURCU YORUMU